Hoppa till innehåll

Husarö Östergårds samfällighetsförenings webbplats!

Föreningens webbplats är föreningens bästa hjälpreda. Här håller föreningen ordning på och har alltid tillgång till den senaste versionen av medlemsregistret och alla gemensamma dokument. På föreningens webbplats når styrelsen snabbt ut till medlemmarna på medlemsbloggen och man berättar för allmänheten om sin verksamhet.

Vill ni få hjälp att bygga er förenings webbplats så hjälper Pasma webb & layout er att komma igång och utbildar er i underhållet av webbplatsen efter era behov!

Husarö Östergårds webbplats är föreningens gemensamma lagringsplats här sparar men den senaste versionen av medlemsregitret, stämmoprotokoll och andra gemensamma dokument. För att komma åt dokumenten behöver du logga in på medlemssidorna. På de gemensamma sidorna kan du också också boka tid i den den gemensamma bastun. Här på medlemssidorna hittar du också den senaste informationen från styrelsen med datum och tider för de kommande aktivitaterna.

Styrelsen har sin egen inloggning som ger dem rätt att skriva, redigera och lägga upp egna dokument på sidan.

För att skydda webbplatsen från intrång uppdateras den ständigt.

Kontakta mig om du vill bygga din förenings webbplats!

Besök webbplatsen

Inlägget Husarö Östergårds samfällighetsförenings webbplats! dök först upp på Pasma webb&layout.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *